جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

نوشاد عالمیان: به کسب 2 سهمیه المپیک امیدواریم

  ملی پوش تنیس روی میز کشورمان با اشاره به این که تیم ایران تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است، گفت: به امید خدا 21 فروردین ماه برای کسب سهمیه المپیک به هنگ کنگ اعزام می شویم و امیدواریم بتوانیم دو سهمیه را برای ایران کسب کنیم .

   

  به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، نوشادعالمیان ملی پوش تنیس روی میز کشورمان در خصوص آمادگی خود برای حضور در مسابقات انتخاباتی المپیک، گفت: خوشبختانه اردویی که برای کسب سهمیه المپیک در هنگ کنگ برگزار شده نشان دهنده آمادگی و وضعیت خوب ورزشکاران تیم ملی است .

   

  وی با اشاره به این که تیم ایران تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است، ادامه داد: به امید خدا 21 فروردین ماه برای کسب سهمیه المپیک ریو2016 به هنگ کنگ اعزام می شویم و امیدواریم بتوانیم دو سهمیه را برای ایران کسب کنیم.

   

  ورزشکار المپیکی تنیس روی میزدر خصوص آمادگی خود گفت: تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ام و هدفم این است که در تمام مسابقات بهترین نتیجه را کسب کنم.

   

  این ملی پوش تنیس روی میز در پاسخ به این سوال که تا چه زماتی ورزش حرفه ای را ادامه می دهد، گفت: با توجه به توانایی های خود فکر می کنم بتوانم تا 40 سالگی این ورزش رابه صورت حرفه ای ادامه دهم.

   

  عالمیان درباره شرایط تمرینی خود در آکادمی تنیس روی میز، اظهار داشت: تهران به دلیل ارتفاع از سطح دریا دارای آب و هوایی خشک است و به همین دلیل سرعت توپ پینگ پنگ بالا می رود اما مسابقات ما در هوایی شرجی برگزار می شود که بهتر است با توجه به این گونه از اقلیم ها تمرینات ما نیز در شرایطی مشابه برگزار شود.

   

  ملی پوش تنیس روی میز در ادامه در خصوص دغدغه های خود به عنوان ورزشکاری المپیکی، بیان داشت: مسئولین باید به ورزشکارانی که حرفه ای کار می کنند و تمام زندگی خود را برای ورزش تخصصی می گذارند نگاه ویژه ای داشته باشندتا این ورزشکاران بتوانند به بهترین شکل و بدون دغدغه تمرین و تلاش کنند ودر مسابقات بهترین نتیجه را بگیرند .

   منبعttclub.ir


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 24 فروردين 1395
  منبع
  برچسب ها : تنیس ,سهمیه ,تمرینات ,المپیک ,مسابقات ,برگزار ,سهمیه المپیک ,تمرینات خوبی ,مسابقات بهترین ,بهترین نتیجه ,خصوص آمادگی ,مسابقات بهترین نتیجه ,
  نوشاد عالمیان: به کسب 2 سهمیه المپیک امیدواریم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر